Uroczysta Rada Wydziału z okazji XXV-lecia

Szanowni Państwo,

Z wielką radością i pełen pozytywnych emocji mam zaszczyt zaprosić wszystkich związanych z Wydziałem Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na uroczystą Radę Wydziału w rocznicę XXV-lecia samodzielnej działalności. Uroczystość odbędzie się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym w dniu 24 listopada 2017r. o godz. 19:00.

Dzisiejszy świat, tempo życia, ogrom informacji powodują, że jesteśmy wciąż zajęci, nie mamy na nic czasu. Uroczysta gala związana ze świętem Wydziału ma być okazją do wspólnego bycia razem, tych którzy są na co dzień związani z WLII, są naszymi przyjaciółmi czy znajomymi. Będzie to czas wspomnień, podsumowań i snucia planów na przyszłość, a także podziękowań za codzienny trud i wysiłek. Rok 2017 jest ukoronowaniem ćwierćwiecza samodzielnej działalności. Za podsumowanie może służyć stwierdzenie, że w 1992 roku zaczęła się przyszłość Wydziału. Wymagała ona ciężkiej pracy, stałego rozwoju oraz dążenia do tego, by stawać się coraz lepszym zespołem na płaszczyźnie dydaktyki, nauki i leczenia chorych. Jubileusz to także czas, aby podziękować i złożyć hołd wszystkim tym, którzy 100 lat temu przyczynili się do powstania Uczelni Medycznej w Poznaniu, ale również tym, którzy przed 25 laty przekonali innych do powstania nowych jednostek przez podział Wydziału Lekarskiego i dostrzegli możliwość rozwoju dla dobra naszej Alme Matris.

Do zobaczenia na obchodach naszego święta!

Dziekan Wydziału Lekarskiego II
Prof. Zbigniew Krasiński